KONST / Litografier / Färglitografi 8548556
nr 854 8556
Färglitografi
signerad, E A, motivets mått: 45x41
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 18:07:53
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
450 kr
Olle Alberius (1929-1993)
Louise Adelborg (1885-1971)